Totolotek bonus i atrakcyjne bonusiki bukmacherskie to sprytne posunięcie marketingowe, za pomocą których biura bukmacherskie, w tym też licencjonowany buk Totolotek się reklamują.

Dążą do tego, by zaoferować zipom zarówno tym nowym, jak i starym jak najlepsze oferty bonusowe, które by wyróżniały ich na tle konkurentów. Najczęściej na ofertę promocyjną składa się premia powitalna na lekki start, Totolotek freebet, cashback, bonusy urodzinowe, premie dla stałych i najbardziej aktywnych zipów.

Zdobądź darmowy bonus

Totolotek bonus: warunki

Totolotek jako legalny, licencjonowany buk polski oferuje zipom niesamowite bonusiki, oferty na lekki początek i nie tylko.

Otóż co oferuje nam Totolotek bukmacher?

  • Na początku warto wspomnieć o tym, że Totolotek jako jeden z nielicznych polskich buków ma dla zipów naprawdę rewelacyjną ofertę: Totolotek bez podatku, czyli buk nie pobiera podatku od wygranej!!! Jeśli korzystasz z apki i obstawiasz za pomocą komy czy pecety, to twoja wygrana zwiększa się aż o 12% (kupon bez podatku)!!! Jeśli natomiast typujesz na kompie, to na twoje konto po wygraniu wpłynie o 6% więcej forsy. Jednak pamiętaj, że aby skorzystać z tej propozycji, musisz spełnić warunki obrotu . Jakie są warunki Totolotek bez podatku? Minimalna suma wpłaty – dwadzieścia pln. Zakłady ako o kursie całkowitym ponad 2,50, min. trzy wydarzenia na kuponie, min.kurs – 1.30. Zasady są szalenie proste, a w zamian można dostać naprawdę dużo– od 6% do 12% plus do wygranej. Uwaga!!! Prezes buka oświadczył, że jeśli zipy chętnie będą korzystać z tej oferty, to być może niebawem zostaną anulowane warunki obrotu, więc promocja będzie obejmować wszystkie kupony. Rewelacja!!!
  • Totolotek bonus powitalny wyłącznie dla nowych zipów. DOSTAŃ TYSIAKA NA START. Zarejestruj się, wpłać min. dwadzieścia złotych, postaw zakład, zaczekaj, aż twoje konto zostanie zweryfikowane, a bonus 100% nawet do 1000 zł od 1-szego depozytu automatycznie zostanie przypisany na twoje konto bonusowe nawet do tysiąca złotych. Totolotek warunki bonusu:warunki obrotu bonusikiem, aby móc go wypłacić: obrót 3x w ciągu 30 dni, kupony min. 3 wydarzenia, min. kurs 1.35. Nie można obstawiać jednych tych samych zakładów na różne wyniki w ramach jednego wydarzenia. Prawo do premii ma wyłącznie jeden zip. Kasa osobista i forsa bonusowa to dwa różne konta. Kwota w ramach wpłaty pobierana jest z konta depozytowego, a jeśli na nim nie ma forsy, to z konta premialnego. Jeśli stawka jest wyższa od kwoty premii plus depozyt, to do wykorzystania Totolotek bonus na start od 1-szego depozytu liczy się tylko wpłata do wysokości kwoty łącznej. Jeśli nie wykorzystasz premię startową w wyznaczonym czasie, to ona przepadnie. Więcej informacji w zakładce „bonusy zestawienie”. Wygrane z premii wpływają na konto premialne, a nie konto depozytowe zipa.
  • Totolotek aplikacja bonus. Pobierz apkę, wnieś wyłącznie poprez apkę min. 20 zł., odbierz bonus standardowy mobile 100% do CZTERDZIESTU DZIEWIĘCIU ZŁOTYCH. Nie można wpłacać 1-szego depozytu poprzez stronę mobile. Warunki obrotu premią: obrót 3x (suma wpłaty i suma premii) w ciągu 30 dni, minimalny kurs 1.90. Można typować dowolne sporty. Nie można obstawiać jednych tych samych zakładów na różne wyniki w ramach jednego wydarzenia. Kasa osobista i forsa bonusowa to dwa różne konta. Jeśli stawka jest wyższa od kwoty premii plus depozyt, to do wykorzystania bonusiku liczy się tylko wpłata do wysokości kwoty łącznej. Jeśli nie wykorzystasz premię apka w wyznaczonym czasie, to ona przepadnie. Bonus Totolotek mobile jest dostępny tylko jeden raz dla zipa, który ma zweryfikowane konto. Zip, który zgarnął premię apkę, może też dostać bonusik na start TYSIĄC pln od depozytu+49 ZŁOTYCH+ 25 ZŁOTYCH za Totolotek kod promocyjny. Zip, który chce skorzystać z oferty „premia na start”, po wpłaceniu 1-szego depozytu dostanie premię 100% do 1000 zł., natomiast po dokonaniu 2-giej wpłaty wyłącznie poprzez apkę dostanie Totolotek bonus aplikacja 100% do czterdziestu dziewięciu pln.
  • Premia king size dla nowych zipów (szczegóły na stronie buka). Zgarnij do 66% premii do wygranej forsy. Zarejestruj się, wpłać min. dwadzieścia złotych, postaw zakład, zaczekaj, aż twoje konto zostanie zweryfikowane, a bonusik automatycznie zostanie przypisany na twoje konto bonusowe nawet do 66% bonusika do wygranej kasy. Bonus Totolotek king size: regulamin. W ofercie promo uczestniczą wydarzenia z kursem powyżej 1.20. im więcej wydarzeń na kuponie, tym większy odsetek wygranej kasy. Za 30 wydarzeń (zakład kombo) – 66%. Jeśli na kuponie mniej niż 5 zakładów, bonusik niestety nie dostaniesz.
  • Gram grubo Totolotek. Gram grubo Piątek. Gram Grubo Reprezentacja – zakłady pre play i na żywo. Każdy zip, który chce uczestniczyć w tej ofercie promo, powinien obstawić zakłady o kursie całkowitym 2.50, minimalny zakład – 20 złotych, kurs jednego wydarzenia – minimum 1.30. Gram Grubo Reprezentacja: każdy gracz, który chce uczestniczyć w tej ofercie promo, powinien obstawić zakłady o kursie całkowitym 2.0, minimalny zakład – 20 złotych. Na kuponie powinien być chociażby jeden mecz reprezentacji RP. Gram grubo Piątek: każdy typer, który chce uczestniczyć w tej ofercie promo, powinien obstawić zakłady o kursie całkowitym 2.0, minimalny zakład – 20 złotych.
  • 11 Totolotka (01.02.2020-17.03.2020). Wybierz się w fascynującą podróż piłkarską do Hiszpanii z Totolotkiem. Propozycja bonusowa dla aktywnych graczy. Typuj, zgarniaj punkty, za które uzyskasz wyższy status w programie lojalności Totolotek. 11 najlepszych zipów w czerwcu wyruszy do Kraju Basków. Warunki premii: aktywny zip powinien postawić minimum 10 kuponów zagranicznych.
  • Totolotek Freebet – DWADZIEŚCIA PIĘĆ złotych. Jeśli chcesz zgarnąć darmową kasę w Totolotku, to musisz zarejestrować się na stronie buka, po czym musisz zaczekać, aż twoje konto zipa przejdzie pozytywną weryfikację (zazwyczaj to trwa około piętnastu minut), a dopiero po tym, jak wklepiesz w zakładce „Wpłata” kod promo, dostaniesz Totolotek freebet w wysokości DWUDZIESTU PIĘCIU ZŁOTYCH!!!
  • Klub Bet Totolotka. Bonus za lojalność dla stałych graczy. Zbieraj punkty, zgarniaj nagrody.
  • Cashout early (wyłącznie dla zakładów, które zawierają nierozstrzygnięte wyniki meczów, turniejów, pojedynków). Buk ma w swojej ofercie nie tylko odjazdowy Totolotek bonus bez depozytu (freebet), który daje ci możliwość nie ryzykować własną kasą, ale także cashout, czyli możliwość wcześniej wypłacić kasę.

Wyzwanie typera. POJEDYNEK DLA NAJLEPSZYCH ZIPÓW!

Zdobądź darmowy bonus

Totolotek bonus bez depozytu: czym jest freebet?

Totolotek bonus bez depozytu: czym jest freebet?

Czym jest bonusik bez depozytu? Freebet to miła niespodzianka od buka dla nowego zipa (20 zł -25zł.), która daje możliwość typować bez wpłacania własnej kasy. Jak go dostać? Zarejestrować się, wklepać kod rejestracyjny, zgarnąć Totolotek bonus bez depozytu.

Freebet to swoista zachęta do gry nowych zipów, którzy często rezygnują z typowania, bo boją się przegrać własną kasę, ale gdy dostają w prezencie forsę, to wtedy nic nie ryzykują i grają bezpiecznie. Po tym, jak już dokładnie poznają wszystkie zasady typowania, kursy, dyscypliny, rodzaje zakładów, to wtedy już mogą spokojnie grać za własną forsę.

Oferta bonusowa Totolotka to zawsze mnóstwo odjazdowych niespodzianek i prezentów!

Bonus rejestracyjny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Serie A tabela azscore.pl