Premie i atrakcyjne bonusiki bukmacherskie to sprytne posunięcie marketingowe, za pomocą których biura bukmacherskie, w tym też licencjonowany buk forBet, się reklamują .

Dążą do tego, by zaoferować zipom zarówno tym nowym, jak i starym jak najlepsze oferty bonusowe, które by wyróżniały ich na tle konkurentów. Najczęściej na ofertę promocyjną składa się premia powitalna na lekki start (forBET bonus na start), freebet, cashback, bonusy urodzinowe, premie dla stałych i najbardziej aktywnych zipów.

Zdobądź darmowy bonus

forBET bonus: regulamin

forBET jako legalny, licencjonowany buk polski oferuje zipom niesamowite bonusiki, oferty na lekki początek i nie tylko.

Otóż co oferuje nam buk forBET?

 • Jedna z najprostszych i najfajniejszych premii startowych (powitalnych) wśród buków – forBET bonus powitalny „forBET2000”. Jak odebrać bonus za rejestrację? Zarejestruj się i za kolejne 3 wkłady otrzymasz od buka fajny bonusik: 1-szy depozyt STO% od wpłaty – maksymalna premia TYSIĄC ZŁOTYCH; 2-gi wkład 75% od wpłaty (mak. premia-500 złotych); 3-ci wkład 50% od wpłaty – maksymalna suma premii pięćset polskich nowych.
 • forBET bonus bez depozytu. Typuj, nie ryzykując!
 • Prawdziwy HIT!!! Forbet bonus graj NBA i zyskaj dwa razy więcej;
 • W puli aż 25 000!!! Zgarnij swoją część bonusu w dniach 20.01-26.01 2020. Atrakcyjna premia dla miłośników tenisu.
 • 5x pakietów wyjazdowych do BRAZYLII: Włącz się do gry – jedź do stolicy gorącej Brazylii. Regulamin bonusu: aktywnie obstawiaj od dwudziestego stycznia do dwudziestego lutego, uzbieraj punkty, wygraj wyjazd do słonecznej Brazylii. iForBET bonus z pakietem wyjazdowym do Brazylii tylko dla zipów z najwyższym rankingiem.
 • Zabierz 800 złotych i koszulkę ulubionego klubu – Stwórz najlepszą drużynę Premier League. Warunki bonusu: zarejestruj się w forBET, dołącz do ligi 4bet stworzonej w grze FANTASY PREMIER LEAGUE i zgarniaj forBET bonus i bombowe nagrody, ale tylko wtedy, jeśli się znajdziesz wśród 15 najlepszych zipów miesiąca czy sezonu. Najlepszy zip może zgarnąć za cały sezon nawet OSIEMSET ZŁOTYCH i oczywiście koszulkę klubu, któremu kibicuje. Najlepszy zip miesiąca zgarnia TRZYSTA ZŁOTYCH.
 • Bonus forBET urodzinowy – dla aktywnych graczy zarówno nowych, jak i starych. Któż z nas nie lubi dostawać prezenty na urodziny?
 • Zagraj w biurze – sprawdź kupon online. Wychodząc naprzeciw potrzebom zipów, forBET daje możliwość typerom, którzy obstawiają w biurach naziemnych sprawdzać status kuponu poprzez stronę mobile czy apkę.
 • iForBET bonus: sam zdecyduj, ile wygrasz. Zasady bonusu: forBET oferuje zipom możliwość samodzielnie stworzyć szybki kupon. Wystarczy wybrać, ile byś chciał zgarnąć kasy, wskazać stawkę, kursy, ofertę, z której mają być wybrane wydarzenia. Na koniec klikasz „szukaj”.
 • Odbierz wygraną w każdym punkcie ; graj w Poznaniu, odbieraj wygraną w Koszalinie.
 • W ofercie buka również jest przewidziany bonus mundial z okazji Mistrzostw Świata. Ale to dopiero w 2022!
Zdobądź darmowy bonus

forBET bonus na start: 2000 pln+ 50 złotych bez ryzyka dla zipów, którzy grają ze Spryciarz.com

forBET bonus: regulamin

W styczniu 2020 4BET daje możliwość nowym zipom zgarnąć bombową premię w wysokości 2050 polskich nowych. forBET bonus powitalny to zakład bez ryzyka – PIĘĆDZIESIĄT ZŁOTYCH i premia od wkładu w wysokości 2000 złotych.

50 złotych do premii startowej to oferta dla nowych graczy, którzy się rejestrują w 4bet z portalu Spryciarz.com. Jeśli chcesz dostać zakład bez ryzyka, musisz podczas rejestracji konta zipa wklepać kod promocyjny Forbet „SPRYCIARZ”.

Bonus rejestracyjny

Czym jest forBET bonus na start „forBET 2000”?

To jedna z najlepszych premii powitalnych na polskim rynku buków. Proste warunki obrotu i DWA TYSIĄCE na twoim koncie.

2000 forBET bonus powitalny zasady:

 • Na początku musisz się zarejestrować, korzystając z ankiety rejestracyjnej;
 • Zgarnij 100% do maksimum TYSIĄC ZŁOTYCH od 1-szego wkładu. Minimalny wkład – dwadzieścia złotych;
 • Zgarnij 75% do maksimum PIĘCIUSET ZŁOTYCH od 2-giego depozytu. Min. depozyt – 20 złotych;
 • Odbierz 50% do maksimum PIĘCIUSET ZŁOTYCH od 3-giego depozytu. Min. depozyt – 20 złotych;

Wpłaconym wkładem musisz obrócić jeden raz, min.kurs to 2.0. forBET bonus na start wymaga 4x obrotu w ciągu trzydziestu dni, min. kurs 2.0, kupony singiel (pojedyncze) i ako. Do obrotu wkładem buk nie zalicza: kupony systemowe, zakłady z oferty sportów virtuale 2 oraz kupony z maxizyskiem.Po wykonaniu warunków obrotu możesz wypłacić bonus ze swego konta bonusowego na konto depozytowe.

Po kolejnym wkładzie forBET bonus powitalny zostaje przyznany automatycznie i zostaje zablokowany do momentu wykonania warunków obrotu wkładem.

Bonus rejestracyjny

forBET bonus: Maxi zysk na NBA

Czy buk oferuje zipom forBET bonus bez depozytu?

Graj NBA i zgarnij dwa razy więcej. Premia, którą można zgarnąć wyłącznie w dzień Martina Luthera Kinga (20 stycznia). MaxiZysk można wykorzystać na zakłady przedmeczowe oraz na żywo z oferty NBA. Maxizysk to forBET bonus od depozytu. Do pierwszej wpłaty, dokonanej w godz. 00:00 – 23:59 dnia 20.01.2020 buk dodaje 2-krotny mnożnik.

Min. wpłata- 20 złotych. Zip powinien wybrać kupon maxizysk (x2), zagrać kupon ze zdarzeniami NBA. Jeśli wygra, to dostanie dwa razy więcej dla kwoty do STU ZŁOTYCH. Maksymalna wygrana to 2279 złotych. forBET bonus zasady maxi zysk – warunki obrotu: 1x obrót, min.kurs-1.40. Zip powinien mieć kasę na koncie głównym, z którego po zagraniu zostaje ściągnięta forsa.

Bonus rejestracyjny

iForBET bonus urodzinowy dla aktywnych typerów

Promocja „bonus urodzinowy” dla aktywnych zarejestrowanych zipów, którzy w ciągu trzech miesięcy wpłacili minimum sto złotych i dokonali jednego obrotu w dniu poprzedzającym datę urodzin. Obrót bonusem – 2x, kurs minimalny 2.0, min. kurs w kuponie ako – 1.20. Jeśli zip spełni wszystkie warunki bonusiku urodzinowego, to dostanie od buka na urodziny DWADZIEŚCIA ZŁOTYCH!!! Extra bonus forBET urodzinowy to chyba najprzyjemniejszy bonus w ofercie buka.

Zdobądź darmowy bonus

Czy buk oferuje zipom forBET bonus bez depozytu?

W styczniu każdy nowy zip, który sie zarejestruje na portalu 4 bet, ma możliwość skorzystać z niesamowitej okazji – freebet (zakład bez ryzyka) bez wkładu na start w 4bet albo freebet na urodziny zarówno dla nowych, jak i starych typerów.

forBET bonus bez depozytu można odebrać na start na dodatek do głównej premii w wysokości dwóch tysięcy złotych. Kwota freebetu zależy od kodu promocyjnego, który posiadasz. Może wynosić 10, 20, a nawet 100 złotych. Jeśli chcesz odebrać dodatkową kasę, to w ankiecie rejestracyjnej w dolnym polu musisz wklepać kod, po czym kwota premii na start zostanie uzupełniona o kwotę, przewidzianą przez forBET bonus bez depozytu.

Zdobądź darmowy bonus

forBET bonus powitalny: opinie

Większość nowych zipów uważa, że premia startowa 4 bet jest dość skomplikowana, bo podzielona jest aż na trzy części i na 2 obroty. Jednak tak naprawdę, jeśli na początku dokładnie zapoznać się z warunkami bonusu, to nie wygląda to tak skomplikowanie, jak by się wydawało.

forBET bonus startowo-powitalny to aż 2 tys. zł. Owszem kurs też jest bardzo wysoki, ale jest jednokrotny i nie musisz obstawiać trzech wydarzeń na kuponie. Wysokie kursy buka 4bet to jego największa zaleta, dzięki której przyciąga coraz to nowych zipów. Spróbuj, a sam się przekonasz, że forBET to godny zaufania polski buk.

Bonus rejestracyjny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Serie A tabela azscore.pl