Fortuna bukmacher działa na rynku Polski od 1996 r. Wtedy ten bukmacher w Polsce się nazywał Profesjonał. Obecna nazwa pojawiła się na przełomie 2007-08 r.

Ta firma bukmacherska naprawdę jest godna zaufania. Możesz to sprawdzić samodzielnie dokonując zakłady live bez wychodzenia z domu. Strona serwisu jest jasna i przejrzysta i nie wymaga zbędnych komplikacji. Więc Fortuna zakłady bukmacherskie dokonasz bez komplikacji, a za chwilę zdobędziesz dużą wygraną.

Zdobądź darmowy bonus

Fortuna bukmacher – ogólna charakterystyka

Fortuna bukmacher dostał pozwolenie na zawieranie zakładów online w 2012 roku. Serwis jest jednym z najpopularniejszych bukmacherów w kraju i Europie. Fortuna jest sponsorem Legii w Warszawie i Ligi piłkarskiej oraz partnerem innych wydarzeń sportowych.

Fortuna online sponsoruje również sport internetowy. Do 2018 roku była jedynym bukmacherem na notowanym na Giełdzie Wartościowych Papierów. Stanem na 2020 rok firma posiada ponad 30% udziału na rynku. Liczba zarejestrowanych użytkowników wynosi ponad 350 tys. W ubiegłym roku Fortuna przekazała do budżetu RP ponad 200 mln. zł.

Zdobądź darmowy bonus

Fortuna zakłady online – czy posiada Licencję Ministerstwa Finansów

Czy Fortuna posiada zezwolenie ministerstwa finansów? Zakłady bukmacherskie Fortuna mogą być dokonywane na podstawie ważnej licencji dla prowadzenia zakładów internetowych na stronie eFortuna.pl. Fortuna Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w Cieszynie uzyskała zezwolenie w dniu 23.01.2012 roku.

Ponadto, serwis posiada zezwolenie na urządzenie zakładów wzajemnych Fortuna zakłady online, które zostało wydane Ministerstwem Finansów Polski. W razie organizowania nielegalnych gier hazardowych, czekają na Ciebie poważne konsekwencje prawne. Pamiętaj jednak, że hazard związany jest z ogromnym ryzykiem. Dzięki Fortunie bez obaw możesz dokonywać na stronie serwisu legalne zakłady bukmacherskie.

Zdobądź darmowy bonus

Fortuna bukmacher – oferta zakładów

Fortuna bukmacher – oferta zakładów

Fortuna zakłady bukmacherskie oferuje użytkownikom mnóstwo ciekawych opcji:

 • sporty wirtualne;
 • zakłady live;
 • Fortuna TV;
 • e-Fortuna;
 • zakłady specjalne;
 • strefę typera;
 • statystyki;
 • cash-out;
 • program lojalnościowy;
 • Fortuna bonus powitalny i promocje.

Sporty wirtualne udostępniają poniższe dyscypliny do zakładów sportowych: wyścigi psów, wyścigi konne, piłka nożna,żużel, wyścigi samochodowe, tenis. E-sport oferuje LoL i CS GO, obstawianie zakładów na żywo. Ponadto, istnieje opcja oglądania transmisji online i sprawdzać wyniki na żywo, czyli TV Fortuna. Standardem dla każdego wydarzenia jest chat live, statystyki meczowe i tracker.

Oferta Fortuna zakłady zawiera też popularną opcję Cash-Out, czyli możliwość zamknięcia kuponu jeszcze przed rozstrzygnięciem. W strefie typera użytkownicy serwisu mogą wymieniać się komentarzami na temat swoich kuponów. Są tam również publikowane największe wygrane. Stali klienci mogą skorzystać z programu lojalnościowego, gromadząc punkty i wykorzystując je na nagrody.

Zdobądź darmowy bonus

EFortuna pl zakłady bukmacherskie – jak się zarejestrować

EFortuna pl zakłady bukmacherskie – jak się zarejestrować

Zarejestrować się na stronie eFortuna pl zakłady bukmacherskie można na dwa proste sposoby.

 1. Udać się do jednej z placówek Fortuny. Warto przy tym wziąć ze sobą dowód tozsamości i numer konta bankowego. Ten proces można przyspieszyć, pobierając i wypełniając odpowiedni formularz rejestracyjny, dostępny na stronie głównej serwisu.
 2. Wypełnić formularz rejestracyjny przez internet i dodać skan dokumentu tożsamości. Weryfikacja tego sposobu odbywa się w godzinach pracy bukmachera tj. Zakłady bukmacherskie godziny otwarcia w święta 8 do 23. To trwa zaledwie parę minut.

Nieliczne bukmacherzy w Polsce ma kilka rodzajów kont. Fortuna bukmacher umożliwia dwa rodzaje profili: zweryfikowane i tymczasowe. Tymczasowe konto ma ograniczoną funkcjonalność. Rejestracja na stronie zajmie 10-15 minut. Aby błyskawicznie założyć profil, trzeba wpisać dane osobowe użytkownika. Nie ma tu konieczności przesłania skanów dokumentów czy dostarczania innych informacji. Konto zweryfikowane cechuje się pełną funkcjonalnością i pozwala na dokonanie zakładów bez ryzyka.

Zdobądź darmowy bonus

Fortuna zakłady bukmacherskie – jak doładować konto

Aby dokonywać zakłady bukmacherskie Fortuna na stronie klasycznej należy najpierw doładować konto. To można łatwo zrobić poprzez użycie karty płatniczej, płatności BLIK, systemu płatności PayU, Tpay, Masterpass, Skrill lub za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego.

Minimalna suma wpłaty wynosi 1 zł. Min. stawka, która jest potrzebna do obstawiania zakładów bukmacherskich to 2 zł. Wypłaty środków z rachunku Fortuna online odbywa się każdego dnia roboczego o godz. 12:00. Przelew zostanie zrealizowany na podany podczas rejestracji numer rachunku bankowego. Wniosek o wypłatę gotówki na rachunek należy złożyć do godz. 12:00, w przeciwnym razie zostanie on rozpatrzony następnego dnia roboczego. Minimalna suma wypłaty stanowi 1 grosz.

Bonus rejestracyjny

Fortuna zakłady online – gdzie grać

W celu obstawianie zakładów bukmacherskich spółka eFortuna pl zakłady bukmacherskie posiada 561 placówek w całej Polsce. Punkty stacjonarne są otwarte codziennie od 8 do 19. Można również zakłady bukmacherskie jak sprawdzić kupon online. Fortuna udostępnia też opcję obstawiania na stronie internetowej, jak i za pomocą aplikacji na urządzeniach mobilnych z systemów iOS czy Android.

Zdobądź darmowy bonus

Fortuna online – obsługa i pomóc

Fortuna online – obsługa i pomóc

Fortuna zakłady bukmacherskie posiada pomocne biuro obsługi klientów. Na stronie serwisu sprawdzisz nie tylko wyniki na żywo, ale również bukmacher opinie oraz to, jak można obstawić zakład czy jak przygotować maxikombi. W razie potrzeby bukmacher umożliwi pomoc internetową poprzez LiveChat lub formularz kontaktowy.

Kontakt e-mail można odszukać na stronie serwisu. Zakłady bukmacherskie Fortuna – to najlepszy bukmacher działający w kraju na podstawie niezbędnych zezwoleń. Grać warto rozważnie, ponieważ hazard może Ci uzależnić. Za obstawianie nielegalnych zakładów w bukmacherów w Polsce graczom grożą negatywne konsekwencje prawne.

Bonus rejestracyjny

Fortuna zaklady online – kursy bukmacherskie

Fortuna cechuje się wysokimi kursami. Na początku swojej działalności firma miała bardzo małą konkurencję. Później do rynku bukmacherów dołączył się TOTALbet, który położył silny wpływ na wysokość kursu. Warto też wspomnieć o bukmacherze forBET, który zaczął deptać Fortuna zakłady bukmacherskie od kiedy wszedł do branży legalnych buków.

Marża Fortuny na sporty są różne. Na piłkę nożną wynosi około 4. Na Champions bukmacher ma dość niską marże, która stanowi 2,54. Na La Ligę pobierana jest najmniejszą prowizja, a jego marża stanowi 3,7. Dość małą marżę oferuje także na NHL i NBA około 5. Jednak kursy na zakłady bukmacherskie Fortuna często można zaliczyć do najwyższych. Czasami Fortuna bukmacher wprowadza promocję na wydarzenia sportowe, oferując do wygranych 14%.

Bonus rejestracyjny

Fortuna zakłady – bezpieczeństwo użytkownika

Klienci, zastanawiając się nad założeniem konta w firmie bukmacherskiej, jeżeli chcą obstawiać zakłady, w końcu muszą zdecydować się i stworzyć profil w Fortunie. Wtedy powstaje pytanie: czy Fortuna zakłady online zapewnia bezpieczne obstawiane? Czy w ogóle ta firma jest bezpieczna?

Oczywiście że tak. Zarówno procedura założenia konta, jak i wszystko, co następuje po nim (wpłata lub wypłata pieniędzy) jest bezpieczne. Fortuna rejestracja konta odbywa się online lub w placówce bez komplikacji. Należy tylko wejść na stronę Fortuny i wypełnić krótki formularz, podając podstawowe dane. Po wyrażeniu niezbędnych zgód możemy przechodzić dalej. Wszystko jest proste i jasne przy zachowaniu minimum formalności.

Zdobądź darmowy bonus

Fortuna bukmacher – ważna informacja

Każdy początkujący gracz powinien wiedzieć, że Fortuna odnosi się do jednego z siedmiu legalnych serwisów bukmacherskich w RP.

To oznacza, że korzystając z jego usług, nie musimy się przejmować się karą finansową, ponieważ nie zostaniemy pociągnięci do prawnej odpowiedzialności, a dane osobowe użytkowników są przetwarzane zgodnie z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa.

Fortuna zakłady bukmacherskie otrzymała zezwolenie na założenie i prowadzenie działalności w branży zakładów bukmacherskich przez Ministra Finansów w styczniu 2012 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Serie A tabela azscore.pl