STS zakłady bukmacherskie jest jednym z najdłużej działających buków na rynku zakładów bukmacherskich. STS oferuje swoim zipom bardzo szybko rejestrację, po dokonaniu której wystarczy wklepać STS logowanie i hasło, a można typować i grać 24\7.

Buk rozpoczął swoją działalność w końcu lat.90 XX wieku (rok tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiąty siódmy). Oferuje swoje usługi nie tylko w biurach naziemnych, ale także poprzez stronę mobile i jedną z najlepszych apek, którą można pobrać na komę z Androidem i iosem.

STS rejestracja to gwarancją udanej gry. STS słynie również z aktywnego wspierania polskiego sportu. Jest oficjalnym sponsorem wielu klubów piłkarskich, a także inicjatorem powołania fundacji, wspierającej młodych, utalentowanych sportowców.

Zdobądź darmowy bonus

STS rejestracja w dwa kroki. Konto tymczasowe i stałe u bukmachera STS

STS rejestracja w dwa kroki. Konto tymczasowe i stałe u bukmachera STS

STS rejestracja to tylko dwa kroki do typowania, udanej gry i wygranej kasy. Najlepszy buk zadbał o to, by zipy mogli bez problemu szybko założyć konto chwilowe (tymczasowe), nawet poprzez apkę i grać na całego bez przerwy i weryfikacji. Jedyne, czego nie możesz robić to wypłacać forsę.

Co daje STS konto chwilowe? Premia na łatwy początek (1200 zł), szybkie STS zakłady (do PIĘCIU TYSIĘCY), wnoszenie depozytów (wpłat) – osiem różnych systemów płatności, trzydzieści banków. Aby aktywować konto stałe zipa, musisz podać scan dokumentu, adres zamieszkania, potwierdzić e-mail, zaakceptować Regulamin i podać Nr konta. Pamiętaj!!! Jeśli chcesz wypłacić wygraną forsę, musisz mieć konto stałe, czyli zarejestrowany STS login i hasło.

Bonus rejestracyjny

Czym jest STS konto tymczasowe?

Rejestracja STS jest błyskawiczna i co najważniejsze, dopasowana do potrzeb każdego zipa. Konto chwilowe (tymczasowe) daje możliwość typować i wygrywać od razu, jak dokonasz prostej i szybkiej rejestracji w wersji uproszczonej, czyli bez potrzeby weryfikacji danych osobowych.
Jak założyć konto tymczasowe?

Zakładanie konta w dwa kroki bez weryfikacji danych:

Krok 1: Wciskasz „Rejestracja” w serwisie STS Pl. Przy rejestracji wklepujesz e-maila, do którego ma być przypisane konto STS, hasło, które sam wymyślisz, STS logowanie oraz numer komórki.

Krok 2: Dostajesz esemesa, wpisujesz go w odpowiednim polu. Podczas rejestracji konta wklepujesz także swoje dane osobowe, numer PESEL. Numer konta bankowego nie musisz na tym etapie podawać, więc niestety nie będziesz mógł wypłacić wygranej.

Bonus rejestracyjny

Korzyści płynące z założenia konto tymczasowe?

Po błyskawicznej rejestracji bez weryfikacji masz konto tymczasowe, które po tym jak wklepiesz STS login i hasło pozwoli ci korzystać z wielu ofert buka. Jest to darmowe konto bukmacherskie bez weryfikacji.

 • Premia startowa TYSIĄC DWIEŚCIE ZŁOTYCH!!!
 • szybkie STS zakłady (do PIĘCIU TYSIĘCY),
 • wnoszenie depozytów (wpłat) – osiem różnych systemów płatności, trzydzieści banków.

Każdy zip, który woli typować na komie czy pececie, może z łatwością założyć konto internetowe i przechodzić STS logowanie poprzez apkę STS. Konto internetowe STS ma tylko najlepsze opinie zipów.

Zdobądź darmowy bonus

Czym jest konto stałe? STS rejestracja i weryfikacja

Czym jest konto stałe? STS rejestracja i weryfikacja

Każdy zip, który ma już konto chwilowe, po tym jak wpisze jeszcze kilka niezbędnych informacji, dostanie konto stałe, którego posiadanie wiąże się z większymi możliwościami. Jeśli chcesz, aby twoje konto zmieniło status, musisz dodać scan na przykład dowodu, zweryfikować swego e-maila, wpisać nr konta, STS login i adres, pod którym mieszkasz lub jesteś zameldowany. Weryfikacja danych zazwyczaj trwa bardzo krótko – góra piętnaście minut.

Numer komórki potrzebny jest wtedy, kiedy chcesz zmienić numer rachunku bankowego albo zapomniałeś hasła do konta zipa. Jeśli nie masz zamiaru w najbliższym czasie wypłacać forsy, to możesz spokojnie korzystać z konta tymczasowego. Buk nie określa dokładnie okresu, kiedy niezbędna jest weryfikacja.

Jak aktywować konto? Ile trwa STS rejestracja konta stałego?

 • przechodzisz STS logowanie, podając nick i hasło;
 • następnie wchodzisz w „Dane osobowe” (sekcja „Moje konto”). Uzupełniasz brakujące dane, zapisujesz je i po weryfikacji masz konto stałe zipa STS, które daje ci możliwość korzystać z całego pakietu dogodności.

Po tym, jak założysz konto STS (wklepiesz STS logowanie i hasło), dostaniesz na swoją skrzynkę mailową wiadomość, która potwierdza utworzenie konta internetowego.

Pamiętaj, że samodzielnie możesz zmienić jedynie e-maila, numer konta bankowego (poprzez kod esemesowy) oraz adres. Pozostałe dane, między innymi numer komórki, dane STS konto (takie jak login), mogą być zmienione dopiero po kontakcie z pracownikami Biura Obsługi zipów.

Niezweryfikowany numer komórki można zmienić, wchodząc w „Dane osobowe”. Konto STS jest darmowe.

Każdy zip, którego konto przeszło pozytywną weryfikację, jest posiadaczem konta stałego, podczas którego zakładania nie musi podawać numeru PESEL, (tylko wymyślić STS login i hasło) jeśli nie jest obywatelem polskim. Musi wybrać w odpowiednim polu obywatelstwo, które posiada, po czym założyć konto, jeśli system zezwoli.

Jeśli nie dostałeś autoryzacyjnego esemesa, to musisz sprawdzić, czy dobrze wklepałeś numer komy. Jeśli numer jest poprawny, spróbuj jeszcze raz.

Pamiętaj, że po tym jak przejdziesz STS logowanie, jesteś już zarejestrowanym zipem, więc nie możesz założyć jeszcze jedno konto.

Bonus rejestracyjny

Co daje STS Konto Stałe?

 • Wypłata wygranej forsy w 15 minut. Do dyspozycji zipów aż 12 banków;
 • Typowanie 24\7;
 • Różnorodne premie, nagrody, upominki, STS VIP etc.
Bonus rejestracyjny

Jakie premie rozdaje buk STS zipom, które posiadają konto?

Co daje STS Konto Stałe?

 • TYSIĄC DWIEŚCIE ZŁ. – STS BONUS NA START dla nowych graczy. Bonusik dostępny także, dla tych, którzy grają poprzez aplikację. Zarejestruj się jako nowy zip. Podczas rejestracji musisz zaznaczyć, że się zgadzasz na to, by dostać premię startową. Konto STS można założyć na raz, dwa, trzy w kilka minut.
 • Po tym jak przejdziesz STS logowanie, musisz wpłacić 1-szy depozyt za pomocą dostępnych systemów płatności 24\7. Kasa na twoim koncie będzie już za kilka minut. Suma bonusu zależy od sumy 1-go depozytu i może wynosić ponad tysiaka! Jeśli będziesz chciał wypłacić bonus, musisz nim obrócić TRZY RAZY. Min. kurs. – 1.91. Min. stawka – złotówka. Zakłady live zalicza się do obrotu premią startową. Natomiast kupony maxicomb, zakład bezpieczny, cash out nie zalicza się. Jeśli chcesz zagrać za STS bonus na start, musisz wcisnąć „Bonus”, później wnieść zakład.
 • 25 złotych NA PEWNIAKA – bonus STS rejestracja bez depozytu.
 • Pamiętaj, że premia bez ryzyka idzie w parze z premią startową 1200 złotych.
 • 30 złotych ekstra. Premia dla aktywnych zipów.
 • Bonus bezpieczne 20 złotych Bet Games. Zip, który obstawia wyniki gier hazardowych (bakart, poker, wojna) w kasynie i przegrywa, ma gwarancję zwrotu przegranego depozytu w wysokości do DWUDZIESTU ZŁOTYCH. Zip ma możliwość zawrzeć kupon akumulacyjny czy pojedynczy, ale tylko w ciągu doby, po tym jak przejdzie STS logowanie. Premia dostępna jest tylko jeden raz.
 • 4 kupony plus 1 gratis. Na czym polega ten bonus? Dostępny wyłącznie dla posiadaczy karty, którą można założyć w dowolnym biurze naziemnym STS.
 • 150 złotych każdy miesiąc. Grasz w biurach naziemnych, wtedy ta promocja właśnie dla ciebie.
 • Zaproś kumpla. Atrakcyjny i bombowy STS bonus dla Ciebie i Twego kumpla w wysokości 50 złotych!!! Zaloguj się w STS, podając STS logowanie i hasło, wyślij zaproszenie ziomkowi, który powinien go przyjąć, zarejestrować się i wykonać warunki obrotu bonusem ( 3x obroty, min.kurs 1.5), po czym zgarniacie forsę.
 • Promocje na sporty virtuale. Zawieraj każdego tygodnia zakłady solo czy akumulacyjne, jeśli przegrasz 3 pierwsze kupony, buk zwróci ci kasę w postaci bonusu, w wysokości do 30 złotych.
 • Premie dla VIP-zipów od buka STS. Podaj dane STS konto (login i hasło), aby system Cię zweryfikował, jako VIP zipa i czerp korzyści ze swego wyjątkowego statusu.

Szybka i prosta STS rejestracja z możliwością założenia zarówno konta stałego, jak i tymczasowego to kolejny niezbity dowód na to, że STS to najlepszy polski buk! Wystarczy wklepać hasło i STS login.

Bonus rejestracyjny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Serie A tabela azscore.pl