Premie i atrakcyjne bonusiki bukmacherskie to sprytne posunięcie marketingowe, za pomocą którego biura bukmacherskie, w tym też najlepszy polski buk STS Pl, reklamują swoje usługi.

Starają się oferować zipom zarówno tym nowym, jak i starym graczom jak najlepsze oferty bonusowe, które by wyróżniały ich na tle konkurentów. Najczęściej na ofertę promocyjną składa się premia powitalna na lekki start (STS bonus powitalny), freebet, cashback, bonusy za zaproszenie kumpla, premie dla stałych i najbardziej aktywnych zipów.

Zdobądź darmowy bonus

Oferta bonusowa STS: bonus STS o co chodzi?

STS jako najlepszy buk polski oferuje zipom niesamowite bonusiki, oferty na lekki początek i nie tylko.

Otóż co oferuje nam buk STS?

 • TYSIĄC DWIEŚCIE ZŁ. – STS BONUS NA START dla nowych graczy. Bonusik dostępny także, dla tych, którzy grają poprzez aplikację.
 • 25 złotych NA PEWNIAKA – bonus za rejestrację;
 • 30 złotych ekstra. Premia dla aktywnych zipów. Zasady bonusu: jeśli w ciągu tygodnia obrócisz na koncie depozyt sumą min. 200 złotych, min. kurs. 1.85, to dostaniesz od buka nawet TRZYDZIEŚCI ZŁOTYCH. Pamiętaj, aby podczas logowania wcisnąć okienko „wziąć udział w akcji”. Jak trzeba obrócić bonus? 3x min. kurs. 1.85.
 • Bonus bezpieczne 20 złotych Bet Games. Kasyno online nie ryzykując. Regulamin bonusu: jak wypłacić bonus STS? Zip, który obstawia wyniki gier hazardowych (bakarta, poker, wojna) w kasynie i przegrywa, ma gwarancję zwrotu przegranego depozytu w wysokości do DWUDZIESTU ZŁOTYCH. Zip ma możliwość zawrzeć kupon akumulacyjny czy pojedynczy, ale tylko w ciągu doby. STS promocja „bezpiecznie dwadzieścia złotych” dostępna jest tylko jeden raz.
 • 4 kupony plus 1 gratis. Na czym polega ten bonus? Dostępny wyłącznie dla posiadaczy karty, którą można założyć w dowolnym biurze naziemnym STS. Stawka każdego kuponu (solo i ako), który powinien być zawarty w ciągu tygodnia w ramach STS promocja, to 11 złotych. Kurs – 1.85. Po spełnieniu wszytskich warunków, dostajesz na swoją kartę JEDENAŚCIE ZŁOTYCH.
 • 150 złotych każdy miesiąc. Grasz w biurach naziemnych, wtedy ta promocja właśnie dla ciebie. Po dziesiątej, dwudziestej i 25-ej wizycie w biurze naziemnym i wniesieniu depozytu przynajmniej na sumę 30 zł, dostaniesz od buka 10% zwrotu stawek przegranych kuponów. Jak wypłacić bonus STS? Min.stawka – PIĘĆ ZŁOTYCH. Jeszcze jedna bombowy bonusik STS: po 10 wizycie w miesiącu i min. stawce w wysokości pięciu złotych, dostaniesz bonus w wysokości dziesięciu złotych, a po dwudziestej wizycie i stawce w wysokości pięciu zł – DWADZIEŚCIA ZŁOTYCH. Nieźle co?
 • Zaproś kumpla. Atrakcyjny i bombowy STS bonus dla Ciebie i Twego kumpla!!!
 • Promocje na sporty virtuale. Zawieraj każdego tygodnia zakłady solo czy akumulacyjne, jeśli przegrasz 3 pierwsze kupony, buk zwróci ci kasę w postaci bonusu, w wysokości do 30 złotych.
 • Premie dla VIP-ów od buka STS

STS oferuje najlepszym i stałym zipom cały pakiet dogodności: konsultant personalny, który będzie do Twojej dyspozycji 24\7, min. limity, STS bonus bez depozytu, najwyższe stawki, bonus urodzinowy, bonus świąteczny, zaproszenia free na wydarzenia sportowe. W gronie VIP-zipów może się znaleźć tylko piętnastu najlepszych. Graj 24\7 a dostaniesz mega przywileje od STS bukmacher.

Bonus rejestracyjny

Czym jest STS bonus „PEWNE TYSIĄC DWIEŚCIE ZŁOTYCH”?

Oferta bonusowa STS: bonus STS o co chodzi?

Dokonaj pierwszego depozytu i zgarnij nawet 1200 złotych.

Co należy zrobić, by odebrać STS bonus powitalny?

 • Zarejestruj się jako nowy zip. Podczas rejestracji musisz zaznaczyć, że się zgadzasz na to, by dostać premię startową. Konto STS można założyć na raz, dwa, trzy w kilka minut.
 • Następnie musisz wpłacić 1-szy depozyt za pomocą dostępnych systemów płatności 24\7. Kasa na twoim koncie będzie już za kilka minut;

Jak wypłacić bonus STS powitalny?

Suma bonusu zależy od sumy 1-go depozytu i może wynosić ponad tysiaka! Jeśli będziesz chciał wypłacić bonus, musisz nim obrócić TRZY RAZY. Min. kurs. – 1.91. Min. stawka – złotówka.

 • Zakłady live zalicza się do obrotu premią startową. Natomiast kupony maxicomb, zakład bezpieczny, cash out nie zalicza się;
 • Jeśli chcesz zagrać za STS bonus na start, musisz wcisnąć „Bonus”, później wnieść zakład.
Bonus rejestracyjny

Pewne 25 złotych: jak odebrać STS bonus „Pewne 25 złotych”?

Po wpisaniu kodu „Pewne 25 złotych” na pewno dostaniesz premię w wysokości 25 złotych bez konieczności wnoszenia 1-szego depozytu.

Jakie są warunki odebrania premii bez depozytu? Jak wypłacić bonus bez depozytu?

 • Zarejestruj się jako nowy typer. Zakładanie konta STS jest szybkie i łatwe. Możesz założyć konto tymczasowe, którego posiadanie niestety nie daje możliwość wypłacać wygraną kasę. Jeśli chcesz to zrobić musisz założyć konto stałe.
 • Podczas zakładania konta wpisz w dolnym polu formularzu kod „Pewne 25” (możesz wklepać małe albo wielkie litery), po czym, jeśli twoje konto zostanie pozytywnie zweryfikowane, automatycznie dostaniesz STS bonus bez depozytu;
 • Pamiętaj, że premia bez ryzyka idzie w parze z premią startową 1200 złotych.
 • Jeśli chcesz wypłacić premię bezdepozytową, musisz nią obrócić TRZY RAZY. Min. kurs. – 1.91. Po tym jak spełnisz wszystkie warunki bonusu, kasa automatycznie z twego konta bonusowego powędruje na twoje konto depozytowe. STS bonus bez depozytu to wspaniała okazja spróbować własnych sił w obstawianiu.

Bombowy STS bonus "Polub poniedziałki"

Atrakcyjny bonus STS dla towarzyskich gości „Zaproś kumpla”

50 zł za zaproszenie kumpla. Zaproś kumpla i otrzymajcie 50 zł. każdy.

Bonus rejestracyjny

Jak dostać STS bonus „Zaproś kumpla”?

Zaloguj się do swego konta na STS, wciśnij pole „Zaproś kumpla”. STS promocja daje możliwość odebrać kasę w wysokości 50 złotych za polecenie STS kumplowi, ale dostaniesz je tylko wtedy, kiedy twój przyjaciel spełni warunki obrotu „Zaproś kumpla”.

Bonus rejestracyjny

Jak wypłacić bonus STS „Zaproś kumpla”?

 • Zaproszony przez ciebie przyjaciel, zgadza się na to, by przyjąć twoje zaproszenie, po czym zakłada konto. „Zaproś kumpla” to swoisty STS bonus na start, ale tylko dla przyjaciela, którego zaprosiłeś. Im więcej przyjaciół zaprosisz, tym więcej kasy będziesz miał możliwość zgarnąć.
 • Później twój kumpel powinien wpłacić 50 złotych, bonus obrót: 3x min. kurs 1.5.
 • Kiedy mogę wypłacić bonus? Po tym jak kumpel spełni wszystkie warunki obrotu bonusu, dostaniecie na e-maila voucher w ciągu 24 h.
 • Bonus STS o co chodzi z tym kodem promocyjnym? Po otrzymaniu vouchera, wchodzisz w „Moje konto” i w kolumnie po lewej stronie wpisujesz kod promocyjny STS. Po czym z przyjacielem zgarniacie po 50 ZŁOTYCH.
Zdobądź darmowy bonus

Bombowy STS bonus „Polub poniedziałki”

Każdego poniedziałku tysiąc graczy, którzy w poprzednim tygodniu mieli najwyższy obrót na swoim koncie depozytowym, dostają bonus w wysokości od DWUDZIESTU ZŁOTYCH do STÓWY. Bonus STS o co chodzi w ofercie promocyjnej „Polubisz Poniedziałek”? Jeśli zostaniesz jednym z tysiąca, to otrzymasz lista na e-mail z voucherem.

Jeśli chcesz skorzystać z premii, zaloguj się na konto i wciśnij „Bonus”. Min. zakład – złotówka. Po spełnieniu warunków zgarniasz kasę albo grasz dalej.Twoja wygrana zależy od tego, jakie miejsce w rankingu zajmujesz.

Zajmujesz miejsce od jednego do dziesiątego, zgarniasz STO ZŁOTYCH! Od jednego do stu – 50 złotych, od sto pierwszego do 200 – 25 złotych, od 201 do tysiąca tylko 20 złotych. „Polub poniedziałek” to doskonały, atrakcyjny STS bonus, dla zipów, którzy lubią bawić się w typowanie.

STS to buk, który zasługuje na to, by razem z nim rozpocząć przygodę z typowaniem!!!

Bonus rejestracyjny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Serie A tabela azscore.pl