Brak dostępu do strony 1xbet?
Nie przegap swojej szansy na otrzymanie niesamowitego bonusu! Rejestracja Parimatch

1xBet rejestracja to sprawdzony i najlepszy sposób na bezpieczne obstawianie w sieci. Rosyjskie biuro bukmacherskie 1xBet bukmacher już od 12 lat, a jeśli mówić dokładniej od 2007 roku, zajmuje czołową pozycję wśród najlepszych buków na całym świecie. Firma bukmacherska 1xBet to nie tylko typowanie online, ale również biura naziemne.

1xBet to atrakcyjne bonusy, promocje, zakłady live na mecze i nie tylko, szybkie wpłaty i wypłaty. Na początku jednak musimy zaznaczyć, że 1xBet w RP nie jest legalny, gdyż nie posiada polskiej licencji.

1xBet jest dostępny wyłącznie dla polskich zipów, którzy mieszkają poza granicami kraju. 1xBet nie przyjmuje zipów polskich, bo 1xBet rejestracja nie daje możliwości wybrać w ankiecie rejestracyjnej RP jako kraju zamieszkania. Strona 1xBet jest jednak w wersji polskiej. Zipy polskojęzyczni mogą wybrać w prawym górnym rogu język: Polski. Buk także daje możliwość używać VPN lub mirror 1xBet.

Zdobądź darmowy bonus

1xBet rejestracja – różne opcje rejestracji

Każdy nowy gracz, KTÓRY SKOŃCZYŁ 18 LAT i chce rozpocząć zabawę w obstawianie z 1xBet, na początku musi dokonać rejestracji na stronie netowej 1xBet Polska.

ZGARNIJ BONUS ZA REJESTRACJĘ PONAD 555 ZŁOTYCH!!!

Klikasz „Rejestracja” w górnym prawym rogu. Po czym na twoim ekranie pojawi się bardzo krótka ankieta rejestracyjna. Możesz się zarejestrować nie tylko przez maila, ale także przez komę, social media czy kiki, a także „jednym kliknięciem”. Rewelacja! Polskie buki czegoś takiego nie mają w swojej ofercie.

1xBet rejestracja – różne opcje rejestracji

 1. Rejestracja jednym kliknięciem. Wybierasz tę opcję, klikasz, po czym na Twoim ekranie pojawi się krótka ankietka, w której musisz wybrać kraj (RP nie ma), walutę, wklepujesz 1xbet kod promocyjny promo i wciskasz „Rejestracja”. Następnie zobaczysz swój 1xBet login i hasło, których będziesz używać w przyszłości do logowania się. Później wklepujesz nr telefonu, który będzie połączony z twoim kontem zipa. Następnie musisz wklepać kod z esemesa i wciskasz „Aktywuj”. Później zgadzasz się na zgarnięcie bonusika. Po tym w górnym prawym rogu pojawi się „Depozyt”, po kliknięciu na który zobaczysz dostępne systemy płatności. Następny krok 1xBet rejestracja „jednym kliknięciem” przewiduje wypełnienie formularzu, w którym się podaje, dane kontaktowe (e-mail, telefon, skype), dane osobowe (imię, nazwisko, datę urodzenia, miejsce urodzenia), serię i numer dokumentu, data wydania. Później wybierasz z listy kraj, na której niestety nie ma RP, adres zamieszkania.
 2. Rejestracja przez telefon. Wybierasz tę opcję, klikasz, po czym na Twoim ekranie pojawia się krótka ankietka, w której musisz wklepać numer komy, wybrać kraj (RP nie ma), walutę, wklepać kod promo i kod weryfikacyjny, który dostaniesz na telefon. Po weryfikacji telefonu wciskasz „Zarejestruj się”, po czym zobaczysz na ekranie wiadomość, że 1xBet login i hasło zostaną przesłane na podany przez ciebie numer telefonu w ciągu kilku minut. Po ich otrzymaniu musisz się zalogować do konta i kontynuować rejestrację. Później należy udzielić zgody na zgarnięcie bonusu. Następnie musisz podać numer komórki (na podany nr będziesz dostawać kody esemesowe, aby potwierdzić transakcje netowe). Następnie masz wprowadzić kod z esemesa. Pamiętaj! Jeśli chcesz wnieść kasę czy wypłacić wygraną forsę, dostać premię, musisz wypełnić ankietę, w której się podaje, dane kontaktowe (e-mail, telefon, skype), dane osobowe (imię, nazwisko, datę urodzenia, miejsce urodzenia), serię i numer dokumentu, data wydania, wybrać z listy kraj, na której niestety nie ma RP (możesz wybrać na przykład Niemcy), adres. Po wciśnięciu „Depozyt” w górnym prawym rogu pojawią się dostępne systemy płatności, dla kraju który wybrałeś.
 3. 1xBet rejestracja przez e-mail. Wybierasz tę opcję, klikasz, po czym na Twoim ekranie pojawia się już nieco dłuższa ankietka niż w dwóch poprzednich opcjach, w której musisz wybrać kraj, miejscowość (RP nie ma), podać e-mail, imię, hasło, wprowadzić kod promocyjny. W drugiej kolumnie musisz wybrać region, walutę, podać nr tel., nazwisko i powtórzyć hasło. W końcu wciskasz „Rejestracja”. Po czym na Twoim ekranie pojawia się 1xBet login i hasło. Także na e-maila zostanie wysłana wiadomość z linkiem, potwierdzającym rejestrację (masz 72 h na jej potwierdzenie). Po jego wciśnięciu dostaniesz wiadomość, że bonusik na powitanie za 1-szy depozyt w wysokości ponad 555 złotych został automatycznie przekazany na twoje konto bonusowe. Później postępujesz jak w przypadku pierwszych dwóch opcji. Wypełniasz ankietę, w której się podaje dane kontaktowe, dane osobowe, serię i numer dokumentu, datę wydania, wybiera się z listy kraj, na której niestety nie ma Polski, wklepuje się adres.
 4. 1xBet rejestracja przez social media lub za pomocą kików. Jeśli wybrałeś tę opcję, to na Twoim ekranie pojawi się lista mediów społecznościowych i gadulców. Musisz wybrać jedną spośród oferowanych, na której masz założone konto, a później walutę i kraj (RP nie ma). Jedyna opcja dla zipów polskojęzycznych, to Google+ i telegram. Jeśli wybrałeś Google+, to zostaniesz przekierowany na swoje konto Google, do którego się musisz zalogować. Po zweryfikowaniu konta zobaczysz na ekranie swój 1xBet login i hasło, po czym wciskasz „Zaloguj się na stronę”. Po zalogowaniu się rejestracja przez social media i kik przebiega podobnie jak w trzech poprzednich punktach. Wypełniasz ankietę, w której się podaje dane kontaktowe, dane osobowe, serię i numer dokumentu, datę wydania, wybiera się z listy kraj, na której niestety nie ma Polski, wklepuje się adres, pod którym jesteś zameldowany. Aby zacząć zabawę z obstawianiem, musisz zalogować się do konta 1xBet, podając 1xBet login i hasło.
  REJESTRACJA 555 ZŁOTYCH
 5. 1xBet rejestracja przez apllikację. Na początku musisz pobrać apkę na telefon z androidem czy pecet z ios, później wejść na stronę buka i postępować jak w przypadku pierwszego punktu. Nie zapomnij po zweryfikowaniu Twoich danych zachować swój login i hasło.
Bonus rejestracyjny

Co robić, jeśli zapomniałem hasła?

Jeśli podczas logowania na 1xBet konto zapomniałeś hasła, to musisz podać numer komórki czy maila, który wklepałeś podczas rejestracji, a nowe hasło zostanie przesłane drogą esemesową czy mailową.

Zdobądź darmowy bonus

1xBet rejestracja: mega bonusik w wysokości 555 złotych

1xBet rejestracja: mega bonusik w wysokości 555 złotych

1xBet jako jeden z najlepszych buków na świecie oferuje nowym klientom niesamowitą ofertę powitalną na dobry start w wysokości ponad 555 ZŁOTYCH!!!

1xBet rejestracja + bonusik powitalny: warunki premii

 • Zip może zgarnąć tylko jeden 1xBet bonus powitalny. Min.kwota wkładu to około 4.25 złotych.
 • Musisz udzielić zgody na dostanie bonusu na swoim koncie w rozdziale „dane osobowe” lub podczas wniesienia wpłaty. 1xBet bonus zostanie przypisany automatycznie po wypełnieniu ankiety oraz wpłaceniu 1-szego depozytu.
 • Później musisz obrócić premią PIĘĆ razy, jeśli chcesz ją wypłacić. Obrotu musisz dokonywać na kuponach z min. trzy zakłady ako (wielokrotne), każde z minimalnym kursem 1.4 i wyższy. Aby zagrać za forsę premialną, którą dostajemy w ramach 1xBet bonus powitalny musimy po prawej stronie na kuponie, który się pokazuje na ekranie, wybrać skąd forsa ma być pobrana (wskazać konto);

DOSTAŃ PONAD 555 ZŁOTYCH NA POWITANIE

 • Po obrocie bonusem, kwota do wypłacenia nie może być większa niż 555 złotych. Suma, która przekracza tę kwotę, przepada.
 • 1xBet może poprosić zipa o wrzucenie zdjęcia z jego dokumentem w ręku lub scan (foto) karty z częściowo niewidocznym numerem.
 • Na dokonanie obrotu masz TRZYDZIEŚCI DNI.

Bonus rejestracyjny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Serie A tabela azscore.pl