forBET biuro bukmacherskie zaczęło działać stosunkowo niedawno – w dwa tysiące szesnastym roku, więc jest raczej młodym graczem wśród rekinów tej branży.

Jednak bukowi udało się bardzo szybko zdobyć zaufanie i popularność wśród typerów, więc dziś forBET zakłady bukmacherskie online śmiało można zaliczyć do grona zaufanych, legalnych, dobrych, bo na razie nie najlepszych zakładów bukmacherskich.

Zdobądź darmowy bonus

forBET zakłady bukmacherskie – krótkie kompendium na temat legalnego polskiego buka

forBET biuro bukmacherskie w roku 2016 uzyskało zezwolenie na przyjmowanie zakładów online (licencja zakłady bukmacherskie forBET: Zezwolenie Ministerstwa Finansów: czwarte maja 2016 r. , ostatnia aktualizacja nr PS4.6831.10.2016 wydane na okres sześciu lat), a w roku 2018 – w biurach naziemnych.

Oferuje swoje usługi poprzez stronę mobile i jedną z najlepszych apek, którą można pobrać na komę z Androidem i iosem. Zakłady bukmacherskie forBET słyną również z aktywnego wspierania polskiego sportu: żużel, piłka nożna, tenis, hokey, rugby, judo, partner drużyn AM Futbol.

Bonus rejestracyjny

Opinie na temat forBET zakłady bukmacherskie, bonusów i promocji. Jak się prezentuje na rynku polskich buków?

forBET ma zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. Zakłady forBET mogą się pochwalić następującymi zaletami:przede wszystkim wymienia się transmisje live, premie, nagrody, wysokie kursy. Jeśli natomiast chodzi o wady, to zipom nie podoba się zbyt skomplikowany sposób rejestracji, mała oferta systemów płatności, e-sportów, nie ma premii bez wkładu na start. forBET zakłady bukmacherskie na razie raczej nie należą do czołówki na rynku buków, ale na pewno niebawem znajdzie się w niej.

Bonus rejestracyjny

Lista zakładów od forBET zakłady bukmacherskie online

Każdy nowy zip, zanim zacznie zabawę w typowanie, powinien się zapoznać z rodzajami zakładów i listą sportów oraz meczy\pojedynków\turniejów, które można obstawiać. Otóż, co oferują swoim graczom zakłady bukmacherskie forBET?

Piłka Nożna, Kosz, Siatka, Szczypiorniak, Tenis, Bejsbol, Skoki Narciarskie, Biegi narciarskie, Biathlon, Hokey, Formuła 1, Moto GP/Moto2/Moto3, Żużel, Boks, Sporty Walki, Esport, Golden Race, Sporty virtuale, Fantasy Premier Lague, Lekkoatletyka, Igrzyska Olimpijskie, Imprezy Mistrzowskie – Zakłady na medale. Wydarzeń na mecze piłkarskie – STO DWADZIEŚCIA!

Rodzaje zakładów, oferowane przez forBET zakłady bukmacherskie online to zakłady standardowe 1, X i handicapy. Wszystkie informacje dotyczące zakładów, jakie oferuje, znajdziesz na portalu buka. Jeśli natomiast chodzi o system kursów, to buk stosuje europejski kurs – dziesiętny, np. 1,4. Kursy, oferowane przez buka to jego jedna z największych zalet. Zwłaszcza jeśli chodzi o piłkę nożną i żużel.

Bonus rejestracyjny

Oferta forBET zakłady bukmacherskie na e-sport

Oferta forBET zakłady bukmacherskie na e-sport

Niestety, ale oferta nie jest zbyt rozległa. Zakłady forBET udostępniają zipom możliwość obstawiać:cs:go, lol, starcraft, overwatch, dota2 i warcraft III. Kursy, które w forBET zazwyczaj są najwyższe, w przypadku esport są średnie. Ilość rynków – trzydzieści.

Zakłady na sporty virtuale w zakłady bukmacherskie

Niestety lista sportów virtuale, które możesz obstawiać, podobnie jak w przypadku esport nie jest zbyt obszerna. forBET zakłady oferują następujące zakłady: piłka nożna (obstawianie meczy), kosz, tenis, wyścigi psiaków i koni. W tym miejscu jednak warto zaznaczyć, że forBET oferuje szerokie statystyki.

Bonus rejestracyjny

Oferta zakładów na żywo zakłady bukmacherskie

Pakiet zakładów live oferowany przez forBET zakłady bukmacherskie jest dość obszerny. Zipy mogą obstawiać live na piłkę nożną, siatkę, kosz, rugby, bejsbol, snookera, hokeya, piłkę halową, tenisa, badminton, szczypiorniak, siatkę plażową, Formuła 1 i e-sport. Pełne statystyki, tabele, wyniki w trybie live. Każdy zarejestrowany zip również może oglądać transmisje wydarzeń na żywo: mecze piłki nożnej, tenisa, kosza, hockey, siatkówki, snookera, szczypiorniak. W przypadku transmisji live buk wypada gorzej na tle swoich konkurentów.

Bonus rejestracyjny

Premie, oferowane przez zakłady bukmacherskie

forBET zakłady bukmacherskie online ma fajne premie nie tylko dla stałych, ale też nowych zipów.

  • Premia dla nowych zipów za trzy depozyty. Dokonaj rejestracji i odbierz Forbet bonus standardowy. 1-szy depozyt 100% ; 2-GI DEPOZYT 75%; 3-ci depozyt pięćdziesiąt procent od wpłaty. Za trzy wpłaty można uzyskać aż 1200 PLN premii startowej, bo za każdy depozyt maksymalna premia może wynieść CZTERYSTA ZŁOTYCH! Min. suma depozytu, wyznaczona przez forBET zakłady to DWADZIEŚCIA ZŁOTYCH. Warunki odblokowania: 1 obrót depozytem, min. kurs – 2.0 (dowolna liczba kuponów). Warunki wypłaty: 4 x obroty w ciągu 30 dni, kupony powinny zawierać przynajmniej trzy wydarzenia, min.kurs – 1.30.
  • Premie tymczasowe. Ofertę należy sprawdzać na stronie buka, bo cały czas pojawia się coś nowego. Czasami buk też udostępnia zakład bez ryzyka, który można odebrać po wprowadzeniu kodu promocyjnego, którego należy szukać na różnych portalach partnerskich.
  • iforBET zakłady bukmacherskie jako jedne z pierwszych wśród buków zaoferowały zipom „zamknij zakład mobile”.
  • Bonusik na urodzinki.
  • forBET klub dla Vip zipów. Buk oferuje najlepszym i stałym zipom cały pakiet dogodności: konsultant personalny, który będzie do Twojej dyspozycji 24\7. min. limity, najwyższe stawki, upominki na urodziny. For bet zaklady wysyłają VIP-om zaproszenia free na wydarzenia sportowe.
Zdobądź darmowy bonus

Rejestracja w forBET zakłady bukmacherskie. Jak założyć konto?

Rejestracja w forBET zakłady bukmacherskie. Jak założyć konto?

Jak juz wspominaliśmy wcześniej, buk niestety na razie nie może się pochwalić szybką rejestracją. Jak więc wygląda proces rejestracji:

  • Dane logowania. Po kliknięciu „Rejestracja” pojawia się formularz, w którym iforBET zakłady bukmacherskie proponują zipom wypełnić następujące pola: Adres e-mail; Nick; Hasło.
  • Dane użytkownika. Następnie wybierasz obywatelstwo, podajesz imię i nazwisko, numer komórki, miasto, adres, kod.
  • Dane konta. Na koniec musisz podać datę urodzenia, wybrać typ dokumentu, wklepać numer i serię dokumentu, nr PESEL, dołączyć scan, podać nr konta bankowego. forBET zakłady także dają możliwość skorzystać z kodu promo, wklepując go w dolnym polu, jeśli oczywiście go masz.
  • Po wykonaniu wszystkich tych czynności i pomyślnym zweryfikowaniu twoich danych, masz możliwość, jako zarejestrowany zip obstawiać 24\7.

Wpłaty w zakłady bukmacherskie

Zakłady forBET oferują następujące metody płatności, za pomocą których zipy mogą wpłacać kasę: przekaz bankowy lub karta (visa, mastercard) dzięki PayU, DotPay, tpay.com. Kasa będzie zaliczona na twoje konto zipa w mgnieniu oka. Min. suma doładowania konto – złotówka. Jeśli chodzi o pakiet systemów płatności, to buk wypada nie najlepiej w porównaniu do najlepszych legalnych polskich bukmacherów w Polsce, takich jak STS czy Fortuna.

Wypłaty: forBET zakłady zalecają zipom dokonywać wypłaty na swoje konto bankowe od godz.09.00 do godz.23.00. Nie ma opcji wypłaty na jakieś inne konto, niż to, które podałeś podczas rejestracji. Także buk specjalnie dla swoich zipów udostępnił usługę QUICK PAY – wypłata w mgnieniu oka. Wypłata może być skasowana wtedy, kiedy nie został zmieniony jej status. Min. suma wypłaty – złotówka. forBET zakłady bukmacherskie nie pobierają żadnych opłat za wypłatę forsy.

Bonus rejestracyjny

Apka, oferowana przez zakłady bukmacherskie

Masz telefon oraz tablet z Androidem albo telefon Apple? Wtedy możesz z łatwością zainstalować aplikację mobilną forBET. Wszystkie zakłady, premie, nagrody dostępne na głównej stronie netowej forBET zakłady bukmacherskie online teraz masz w swoim telefonie (live zakłady, online, sporty virtuale, esporty, STS TV, wpłaty\wypłaty, cash out).

Zdobądź darmowy bonus

forBET zakłady bukmacherskie: pomoc online

Każdy zip może skorzystać z zakładki FAQ, w której znajdzie odpowiedź na wszystkie popularne pytania, dotyczące rejestracji, wpłaty\wypłaty, zakładów oraz kursów, oferowanych przez forBET zakłady.

Także typowicze mają możliwość zadać pytanie pracownikom forBET w czacie online od godz. 08.00 do godz. 24.00. Także zipy mogą odwiedzić rozdział „Dla gracza”, w którym znajdują się niezbędne informacje co do zakładów live, rodzajów kursów\zakładów i sportów wirtuale, info dla nowych graczy. Zakłady forBET, propagując zdrowe obstawianie, także umieściły informacje ostrzegawcze na temat uzależnienia od hazardu.

forBET to buk, który cały czas poszerza swoją ofertę, przyciągając coraz więcej zipów, dzięki czemu na pewno niebawem znajdzie się w czołówce najlepszych polskich buków.

Bonus rejestracyjny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Serie A tabela azscore.pl