22Bet oferuje wszystkim klientom dostęp do platformy bukmacherskiej nie tylko za pośrednictwem wersji komputerowej. Istnieje również bardzo dobrze zaprojektowana 22Bet aplikacja mobilna dla nowych i starych klientów.

W tej części recenzji mówimy o głównych funkcjach i cechach 22Bet app, a także w kilku krokach objaśniamy, jak zainstalować ten serwis na smartfonie lub tablecie.

Zdobądź darmowy bonus

22Bet aplikacja: ogólny przegląd

Aplikacja ma taki samy wygląd jak strona internetowa, co zapewnia płynne przejście między nimi. Jeśli kiedykolwiek wcześniej odwiedzałam bukmacherską stronę 22Bet PL, to możesz być pewien, że wersja mobilna będzie Ci bardzo dobrze znana. Ten bukmacher staje się coraz bardziej popularny w Polsce, oferując wiele rynków i bardzo konkurencyjne kursy. To są zalety doceniane przez wszystkich graczy, którzy stwierdzą, że 22Bet mobile jest bardzo wygodna i dobrze zaprojektowana.

Aby rozpocząć obstawiać zakłady w wersji mobilnej, otwórz swoją przeglądarkę. W pasku wyszukiwania wpisz adres m.22.bet.com. Spowoduje to automatycznie przejście do strony głównej wersji mobilnej. Już na pierwszy rzut oka zauważysz, że ta wersja mobilna jest bardzo podobna do oficjalnej strony komputerowej. Jedyną różnicą 22Bet mobile jest rozmieszczenie ikon i pasków, które zostały przemieszczone w celu optymalnego przeglądania z urządzenia mobilnego.

W górnej prawej części ekranu znajdują się dwa przyciski – jeden do rejestracji konta, drugi do 22Bet logowanie. Klikając trzy paski w prawym górnym rogu, wyświetlisz menu z opcjami nawigacji do różnych sekcji strony, takich jak zakłady bukmacherskie, kasyno, bonusy, obsługa klienta lub ustawienia językowe.

Aplikacja 22Bet jest wielojęzyczną platformą, możesz przełączać się z angielskiego na dziesiątki innych języków (niemiecki, chiński, włoski itp.). Z wersji mobilnej będziesz mieć również dostęp do czatu na żywo z obsługą klienta, która odpowiada w czasie krótszym niż 2 minuty.

Bonus rejestracyjny

Pobieranie pliku 22Bet apk – jak to działa

Użytkownicy iOS mają możliwość pobierania aplikacji 22Bet na urządzenia Apple. Właściciele iPhone’ów i iPadów mogą korzystać ze wszystkich opcji i funkcji tej platformy bukmacherskiej. Naprawdę dobrą wiadomością jest prosta procedura jej pobierania oraz instalacji. Poniżej znajduje się instrukcja, która pomoże Ci zainstalować aplikację 22Bet iOS:

 1. Otwórz App Store i zaloguj się;
 2. Tak jak 22Bet ma licencję bukmacherską na Cyprze, to dla pobierania aplikacji musisz zmienić region użytkownika profilu na Cypr;
 3. Po zmianie ustawień wpisz nazwę bukmachera 22Bet w polu wyszukiwania. Kliknij przycisk „22Bet pobierz” i aplikacja zostanie pobrana na Twoje urządzenie;
 4. Po instalacji aplikacji możesz zmienić poprzednie ustawienie kraju w swoim profilu.

Użytkownicy Android również mają możliwość korzystania z oficjalnej aplikacji 22Bet , ale niezbędnym jest dla tego pobieranie specjalnego pliku, który ma nazwę 22Bet apk. Lojalni klienci z przyjemnością dowiedzą się, że instalacja tej aplikacji jest dość prosta. Więc jak zainstalować aplikację:

 1. Bardzo ważne jest, by pamiętać, że 22Bet aplikacja nie jest obecna w Google Store, ale to nie znaczy, że 22Bet app jest ograniczona lub nie istnieje;
 2. W przeglądarce mobilnej odwiedź 22Bet, wpisując ten adres: 22Bet.mobile;
 3. Przed zainstalowaniem aplikacji musisz zmienić ustawienia bezpieczeństwa systemu, aby pobrać aplikację z nieznanych źródeł;
 4. Kliknij przycisk „22Bet pobierz” w górnej części ekranu;
 5. Zakończ instalację i obstawiaj ulubione zakłady bukmacherskie!

Także klienci często pytają: Czy 22Bet zapewnia APP za darmo? Oczywiście, że tak: ta aplikacja może być pobrana bezpłatnie, nie korzystając z żadnych metod płatności.

Bonus rejestracyjny

22Bet aplikacja Android i iOS: wymagania systemowe i metody płatności

Aby rozpocząć obstawiać zakłady, musisz upewnić się, że urządzenie mobilne ma działającą i zaktualizowaną przeglądarkę internetową. Naprawdę wersja mobilna działa dobrze z szeroką gamą przeglądarek, takich jak Safari, Chrome, Opera lub Mozilla. Poniższa lista pokazuje przykłady smartfonów, których możesz użyć do 22Bet aplikacji. Jeśli masz nowoczesny smartfon podobny do tych poniżej, to możesz zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie:

 1. Samsung Glaxy S series;
 2. iPhone 5,6 itp.;
 3. Samsung Note 4;
 4. Motorola Z3;
 5. smartfony Nexus;
 6. HTC Desire;
 7. Huawei Mate series itp.

Sekcja 22Bet aplikacja Android dotycząca depozytów i wypłat została zaprojektowana tak, aby zaspokoić wszystkie potrzeby klientów w Polsce lub w innym kraju. Możesz skorzystać z kart debetowych i kredytowych Mastercard, Visa i Maestro lub możesz zrobić depozyt, korzystając z e-portfelu Jeton oraz z kryptowalut (Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dash, Monero, Ripple, Tether itp.). To jak – chcesz zostać klientem 22Bet? Naciśnij przycisk „22Bet pobierz” i ciesz się najlepszą aplikacją dla zakładów sportowych!

Zdobądź darmowy bonus

22Bet aplikacja mobilna: ogólne wrażenie z aplikacji

Na szczęście 22Bet zadbało o swoich klientów i opracowało aplikację dla użytkowników Android i iOS, które działają bezbłędnie i oferują wszystkie funkcje pełnej wersji strony bukmacherskiej. Możesz cieszyć się wspaniałymi opcjami i bonusami 22Bet iOS, dotykając ekranu dotykowego.

Kolejnym pozytywnym elementem 22Bet jest sekcja dotycząca depozytów i wypłat, w której możliwe jest akceptowanie płatności nawet za pośrednictwem mobilnych platform przekazów pieniężnych. Jest to naprawdę bardzo wygodne dla użytkowników 22Bet app.

Jeśli już masz doświadczenie obstawiania zakładów bukmacherskich lub chcesz zacząć ich robić, to pobieranie aplikacji jest zalecane dla Ciebie. Dobrze zaprojektowana, przemyślana aż do ostatniego szczegółu i prosta w użyciu 22Bet aplikacja zapewnia niezrównane wrażenia użytkowników w Polsce.

22Bet to naprawdę świetna platforma bukmacherska, która oferuje różne opcje płatności, szeroką gamę bonusów i promocji, wysoką jakość obsługi klienta 24/7, wysokie kursy i szeroki wybór zakładów sportowych. Więc nadal nie wiesz, gdzie obstawiać zakłady bukmacherskie? 22Bet aplikacja mobilna może być odpowiedzią na Twoje pytanie.Bonus rejestracyjny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Serie A tabela azscore.pl