forBET biuro bukmacherskie w roku 2016 uzyskało zezwolenie na przyjmowanie zakładów online, a w roku 2018 – w biurach naziemnych.

Oferuje swoje usługi poprzez stronę mobile i jedną z najlepszych apek, którą można pobrać na komę z Androidem i iosem. Buk forBET słynie również z aktywnego wspierania polskiego sportu: żużel, piłka nożna, tenis, hokey, rugby, judo, partner drużyn AM Futbol.

Zdobądź darmowy bonus

iforBET aplikacja od jednego z najbardziej zaufanych, legalnych bukmacherów

Spółka forBET na początku udostępniła ziperom możliwość korzystania ze swojej strony mobilnej na bystrzakach i tabletach, przedstawiając forBET Android, a w końcu roku 2017 zaprezentowała apkę dla właścicieli telefonów Apple.

Zdobądź darmowy bonus

Pobieranie forBET aplikacja na komę oraz pecetę z Androidem czy telefon Apple

Pierwsze, o czym musisz pamiętać to, że aplikacja forBET nie jest dostępna w sklepie internetowym Google Play. Aplikacja jest dostępna na oficjalnej stronie iforBET. Każdy chętny może pobrać ją w pięć minut z oficjalnej strony operatora albo z innego źródła, niż sklep internetowy Play. Ściągnąć aplikację Android i iOS można na stronie forBET, z innych źródeł lub w AppStore.

Bonus rejestracyjny

Pobieranie i instalacja apki forBET Android?

Pobieranie i instalacja apki forBET Android?

forBET aplikacja przed pobraniem wymaga zmiany ustawień bezpieczeństwa na bystrzaku czy tablecie z systemem Android. Powinieneś zezwolić na instalację plików, pochodzących z innych źródeł( odpowiednią opcję znajdziesz na swoim urządzenia w zakładce Ustawienia\Prywatność\Nieznane źródła\Pochodzenie). Uwaga!!! Apka forBET nie ma jakichś specjalnych wymagań systemowych co do wersji Androida!!!

 • Na stronie bukmachera w podrozdziale Aplikacje mobilne, kliknij guzik na Androida.
 • Pobierz aplikację na adroida w wersji mobilnej. Po tym, jak iforBET aplikacja będzie pobrana, musisz kliknąć komunikat „Pobrane”. Następnie klikasz „Zainstalować”. Można to także zrobić za pomocą Eksploratora plików w folderze „Pobrane”. Wybierasz potrzebny plik i instalujesz.
 • Po zainstalowaniu aplikacji bukmachera na Android musisz wejść do systemu, używając swojego konta (loginu i hasła).
 • Jeśli nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem i nie masz konta na forBET, to forBET aplikacja daje ci możliwość bezpośrednio na swoim telefonie czy tablecie zarejestrować konto w kilka minut. Podaj swoje dane osobowe, adres zameldowania, PESEL, scan dowodu i numer konta oraz zapoznaj się z Zasadami Prywatności..
Bonus rejestracyjny

forBET aplikacja na iOS: jak pobrać?

Jeśli jesteś właścicielem telefonu Apple z systemem iOS, to bez problemu pobierzesz legalną, oficjalną i jedną z najlepszych aplikacji bukmacherskich forBET w sklepie AppStore.

Krok po kroku jak pobrać forBET mobile na iOS:

 • Otwórz platformę AppStore.
 • Później wciskasz „Zaakceptować” i „Kontynuować”, po czym system pobierze aplikację mobilną i zainstaluje ją.
 • Po zakończeniu instalacji aplikacji mobilnej iOS app możesz na całego korzystać ze wszystkich ofert bukmachera forBET.

Jeśli nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem i nie masz konta na forBET, to iforBET aplikacja daje ci możliwość bezpośrednio na swoim telefonie czy tablecie Apple z systemami iOS założyć konto w kilka minut. Podaj swoje dane osobowe, adres zameldowania, PESEL, scan dowodu i numer konta oraz zapoznaj się z Zasadami Prywatności.

Zdobądź darmowy bonus

forBET aplikacja dla innych systemów

forBET aplikacja dla innych systemów

Jeśli jesteś właścicielem telefonu z Windows Phone, to również możesz korzystać z aplikacji forBET mobile. Jak to zrobić? Wchodzisz z urządzenia mobilnego na oficjalną stronę forBET, po czym zostanie uruchomiona mobile wersja strony.

Bonus rejestracyjny

iForBET aplikacja: cechy szczególne i funkcje

Apka forBET jest dokładnym powtórzeniem strony internetowej i daje typerom takie same możliwości, co wersja mobile. Jest wygodna, bezpieczna i ma prosty interfejs.Typer może obstawiać zakłady, kiedy chce i gdzie chce, jedyny warunek: dostęp do internetu i urządzenie mobile. Funkcje, które ma do zaoferowania apka forBET:

 • forBET aplikacja to wygodny i prosty dostęp do wszystkich oferowanych przez buka zakładów, bezpieczeństwo i wygoda.Typerzy mogą obstawiać ponad 30 dyscyplin 24\7. Minimalna stawka – złotówka, maksymalna – limit, w zależności od dyscypliny – 200 tys. PLN. Nie ma dziennego limitu wygranych.
 • Apka forBET daje możliwość obstawiać sporty virtuale (piłka nożna, koszykówka, tenis, żużel, motocykle, konie, psy) na twoim telefonie i tablecie.
 • Transmisje zdarzeń sportowych na żywo (najlepsze są transmisje tenisowe).
 • iForBET aplikacja Android i iOS daje możliwość zajejestrować się i zalogować poprzez urządzenie przenośne na raz, dwa, trzy.
 • Różnorodność zakładów.
 • Zakłady live i pre match.
 • Śledzenie meczy i rozgrywek w czasie rzeczywistym.
 • Wpłaty i zlecenie wypłat w mgnieniu oka.
 • Informowanie o bieżących bonusach i promocjach.
 • Apka forBET daje możliwość sprawdzać statystyki w czasie rzeczywistym na twoim telefonie.
 • Buk iforBET jako jeden z pierwszych wśród buków zaoferowały zipom możliwość cash out mobile „zamknij zakład mobile”.
Bonus rejestracyjny

Wpłaty i wypłaty w forBET app?

iforBET aplikacja oferuje typerom wiele różnych sposobów na doładowanie konta:

 • karty visa\mastercard;
 • szybkie przelewy (PayU, dotpay, tpay) – natychmiastowe;
Zdobądź darmowy bonus

Czy forBET aplikacja daje możliwość wypłacić wygraną kasę?

Czy forBET aplikacja daje możliwość wypłacić wygraną kasę?

Przede wszystkim musisz być zarejestrowanym użytkownikiem. forBET aplikacja umożliwia rejestrację na urządzeniu mobile. Po tym, jak podasz swój login i hasło oraz klikniesz „Wypłacić” i wprowadzisz sumę, którą chcesz wypłacić na swoje konto (numer konta podaje się podczas rejestracji).

Min. suma do wypłaty: 1 PLN. Kasa będzie na twoim koncie już w następnym dniu albo w poniedziałek, jeśli zlecasz wypłatę późno wieczorem w piątek, sobotę czy niedzielę. Buk specjalnie dla swoich zipów udostępnił usługę QUICK PAY – wypłata w mgnieniu oka.

Bonus rejestracyjny

Premie od forBET app

Buk forBET oferuje typerom mnóstwo różnych premii i bonusów:

 • Premia startowa na powitanie za trzy 1-sze depozyty dla nowych zipów może wynosić nawet TYSIĄC DWIEŚCIE PLN. 1 depozyt – 100% wkładu, 2 – 75%. 3 – 50%). Pamiętaj zawsze o tym, żeby się zapoznać z warunkami obrotu premią.
 • Regularne promocje specjalnie dla użytkowników aplikacji mobilnej, o których będziesz informowany na bieżąco.
Bonus rejestracyjny

Aplikacja forBET: zalety i wady według zipów

Zalety apki bukmacherskiej:

 • Doskonale chodzi zarówno na twoim telefonie i tablecie z Androidem, jak i na telefonie Apple;
 • Można ją otworzyć w każdej przeglądarce;
 • IforBET apka oferuje typerom takie same możliwości, co strona internetowa, więc nie ma większej różnicy czy korzystasz z serwisu mobilnego, czy aplikacji;
 • Wygodna i szybka nawigacja, proste i lakoniczne menu.
 • Możesz obstawiać zakłady, kiedy chcesz i gdzie chcesz: w autobusie, pociągu, pracy, pubie.
 • Czat z pracownikami.

Wady:

 • iForBET aplikacja oferuje mało metod płatności;
 • Nie ma wyskakujących okien;
 • Czat czasami się zawiesza.

Apka forBET od jednego z polskich, stosunkowo nowych buków, na pewno się spodoba zarówno nowym, jak i doświadczonym zipom. Po przetestowaniu aplikacji mobilnej, przekonasz się do typowania na komie i pececie.

Do dyspozycji typerów wsparcie aplikacji przez Zespół Obsługi Klienta 24\7 w trybie live czatu. forBET aplikacja także daje możliwość się skontaktować z pracownikami obsługi drogą mailową.

Bonus rejestracyjny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Serie A tabela azscore.pl